• Çorlu Evden Eve Nakliyat
  Çorlu evden eve nakliyat firmanız, kaliteli ve güvenli taşımacılık.
 • Asansörlü Evden Eve Nakliyat
  Kendi asansörümüz ile yüksek katlara taşınmak artık çok daha kolay.
 • Marangozlu Evden Eve Nakliyat
  Şehirlerarası taşımacılıkta türkiyenin heryerine marangoz ekibimiz ile taşıma yapıyoruz.
 • Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat
  İlden ile nakliyat ile türkiye'nin tüm illerine şehirlerarası taşımacılıkta profesyonel hizmet.

Çorlu Evden Eve Nakliyat Hizmet Şartları

Çorlu Evden Eve Nakliyat’a hoş geldiniz!

Taşınmak yada asansör kiralamak için firmamız tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızdan alınan hizmetler, Mahallesi Çorlu ,Tekirdağ adresindeki evden eve nakliyat   (“Çorlu Nakliyat”) tarafından sağlanır.

Nakliyat firmamızdan hizmet alarak aşağıdaki şartları kabul etmiş olursunuz.Hizmet şartlarımızı lütfen dikkatlice okuyunuz.

Nakliyat hizmetimiz çok fonksiyonlu olduğu için bazen şartlarımıza ek maddeler  (asansör kurulumu) uygulanabilir. Ek maddeleri nakliyat hizmetimiz esnasında sunulur ve bu ek maddeler firmamızdan hizmet almanız durumunda sözleşmemizin birer parçası haline gelir.

Nakliyat Hizmetimizi Tercih Etmeniz Durumundaki Şartlarımız

Nakliyat faaliyetinin gerçekleşmesi esnasında tüm şartlara uymalısınız.

Nakliyat hizmetimizin esnasında personel kadromuzun anlayışını kötüye kullanmayınız. Örneğin, Taşıma esnasında personellerimize müdahale etmeyin.Personelimizin sizlere söyledikleri ve paketleme işlerinde sizin yapmanız gereken kısımların dışında hizmete dahil olayın. Evden eve nakliyat esnasında personellerimiz ile gireceğiniz münakaşa veya tatsız konuşma durumunda firmamız mesuliyet kabul etmez ve hizmeti yarıda bırakma hakkına sahiptir.Yaşanan anlaşmazlık durumunda firma yetkilileri ile iletişimde olmanız kaliteli ve sorunsuz taşınmanız açısından önemlidir.

Nakliyat firmamız tercih etmeniz , personellerimize kızma , argo konuşma veya yanlış davranma hakkını vermez. Personellerden izin almadan yaptıkları hizmetlere müdahale edemezsiniz .

Nakliyat hizmeti almadan önce sitemizde bulunan bazı firma yada kişilerin yapmış oldukları işlemler yada faaliyetlerden firmamız sorumlu değildir.Çorlu evden eve nakliyat firmamız sizlerin eşyalarının sorunsuz taşınması için tüm hizmetlerine önem vermektedir.Ancak bu durum sizlerin firmamız üzerinde baskın yada otoriter olmanıza izin vermez.Karşılıklı anlaşma içeren taşıma sözleşmemizin dışında yer alan bu hizmet şartlarımıza uymanızı önemle rica ederiz.

 

Firmamızından Hizmet (Şehirlerarası nakliyat, şehiriçi taşımacılık, asansörlü taşıma, asansör kiralama vb diğer hizmetlerimizden faydalanan) alan müşerilersms yada mail yolu ile kampanya yada hizmet hakkında bilgi paylaşımına izin vermiş olurlar Mesaj yada mail almamak için firmamıza bildirimde bulunmanız yeterlidir.

Çorlu Evden Eve Nakliyat Firması Müşteri Yorumları | Aktaş Evden Eve ilden İle Taşıma

 • çorlu evden eve nakliyat firmaları arasında aktaş nakliyat işinin bence en iyisi. Ben İstanbuldan çorluya taşınmıştım. ama o firma bile sizin kadar kaliteli ambalajlama yapmadı. Hem 5. kattan asansörle eşyalarımı güvenli bir şekilde indirdiniz hemde ev eşyalarım çok güzel şekilde
  Yıldırım Yiğit Öğretmen
 • İlden ile taşımacılık yapan firmaları arasında sizinle anlaşma yaptım. eşyalarımı Kütahyadan Tekirdağ çorlu ya getirmeniz için sizi tercih ettim. Çorlu evden eve nakliyat firmanıza hizmet kalitenizden dolay teşekkürlerimi sunuyorum.
  Hakan Konyalı Esnaf
 • Tekirdağ merkezden çorluya atamadan dolayı taşınmam gerekiyordu. Daha uygun fiyata nakliyeci bulmka için çorlu evden eve nakliyat diye google da arama yaptıgımda sizi buldum. Hizmetinizin kalitesi ve güvenilirliğinize minnetarım. Hayırlı işler
  Buse Öksüz /Gıda Mühendisi
 • Şehirlerarası taşıma firmaları arasında hem ekonomik hemde işini kaliteli yapan güvenilir bir nakliyat firmasısınız. Çorlu evden eve taşıma da olsun , şehiriçi nakliyatta olsun kaliteye önem verdiğinizin farkındayım. Nakliyat fiyatlarınız bence kalitenize ğöre çok uygun tüm personelinize sağlıklı bir çalışma ortamı
  Özkan Sadakatlı Menur
 • Sizi bana bir akadaşım önerdi. Daha önceki nakliye firmasının canımı yakmasından dolayı önyargılı oldum başlarda kusura bakmayın.Asansörlü evden eve nakliyat firması olarak tekirdağ ve çorluda işinizin uzmanısınız. başarılar.
  Cansu Güzel İşletmeci
 • Ben ilk defa çorluda bu kalitede firma gördüm. ben çorludan istanbula nakliye yaptım, tekirdağ evden eve nakliyat firmaları ile çalıştım, Çorlu antalya arası atama olan tüm memur arkadaşlarımı taşıttım. Ve çorlu evden eve taşıma noktasında Bayram bey ve ekibi kadar
  Muzaffer Sakar Emlakçı
 • Tüm herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim bir çalışma yaptınız. 15 . katta eşyalarımı asansörünüz ile çok temiz taşıdınız. Ben çok memnun kaldım tüm atanan taşınan arkadaşlarımı akrabalarıma tavsiye edeceğim sizi. Şehirler arası olsun şehiriçi olsun taşıma firmam sizsiniz artık. Kolay
  Nurdan Kardelen Makine Mühendisi
 • Evden eve taşıma çorlu diye google da siz karşıma çıktınız. Eşyalarımı Çorludan İstanbula taşıttım. Daha önce istanbul nakliyat firması ile taşınmıştım. Ama inanın Aktaş nakliyat kadar kaliteli hizmet veremediler. O sebebten ben çorlu evden eve nakliyatta olsun şehirdışına başka ile
  Samet Demir Özel Sektör
 • 1

AKTAŞ EVDEN EVE NAKLİYAT

Telefonlarımız:

SABİT:  - 0282 654 89 80
GSM  : 0(535) 716 24 46 - 0(507) 372 68 11
Kemalettin Mahallesi Şadırvan Sokak No:26/A Aktaş Apartman, 55200 Çorlu/Tekirdağ